ПРО НАС

banner_FB_kts2.jpg

НАША ІСТОРІЯ

Історія гомеопатичної ароматерапії зародилася майже 200 років тому, коли основоположник гомеопатії Самуїл Ганеман в своїй головній науковій праці «Органон гомеопатичного мистецтва» написав про можливість з'єднання гомеопатичних потенцій з олійною основою.

Наприкінці 20-го століття поштовхом для розвитку гомеопатичної ароматерапії став успішний тандем українського лікаря, к.м.н. Dr Katerina Tsvietkova та південноафриканського ароматерапевта Lilian Terry, які поєднали 3 основних її складових: гомеопатичні потенції, ефірні олії та рослинні олії-носії або базові олії. В процесі лабораторних і клінічних досліджень був отриманий блискучий за своєю косметичною і оздоровчою активністю результат, що свідчив про позитивний вплив гомеопатичних аромаолій не лише на шкіру, але й на весь організм людини.

 

Як пояснити дивовижну синергію натуральних ефірних олій і гомеопатичних потенцій? Активність обох складових наростає зі збільшенням температури. Внутрішня температура тіла, що перевищує зовнішню (шкірну) на 1°С, сприяє швидкому проникненню ефірних олій і гомеопатичних потенцій всередину організму. Роль базової олії, в свою чергу, полягає в пом'якшенні, зволоженні та підтримці гарного тонусу шкіри.


Після 20-років успішної роботи на ринках багатьох країн (зокрема, ПАР, ОАЕ, Сінгапуру, Великобританії) нарешті продукція гомеопатичної ароматерапії з’явилась в Україні.

 

Depositphotos_46692473_xl-2015.jpg
Чаша Ягоды
IMG-61e5046a14b670644075aa114c6b958e-V_e

АВТОР РЕЦЕПТУРИ ПРОДУКЦІЇ KTS HEALTH LINE

ЛІКАР к.м.н. ЦВЄТКОВА КАТЕРИНА ВІКТОРІВНА

Катерина Цвєткова - кандидат медичних наук, практикуючий лікар-пульмонолог з понад 30-тирічним практичним досвідом. Є членом Інтернаціональної Ліги гомеопатів, Асоціацій гомеопатів України та ПАР.

Є автором понад 30-ти наукових і клінічних статей та власником авторського свідоцтва на техніку діафрагмального дихання 

«Vital Energy" та техніку покращення  тонусу мімічних м'язів обличчя "Uplifting facial mimic exercises". 

Є автором-розробником продуктів гомеопатичної ароматерапії, що використовуються як масажні та косметичні засоби для здоров'я.