top of page

ПРО НАС

banner_FB_kts2.jpg

НАША ІСТОРІЯ

Історія гомеопатичної ароматерапії зародилася майже 200 років тому, коли основоположник гомеопатії Самуїл Ганеман в своїй головній науковій праці «Органон гомеопатичного мистецтва» написав про можливість з'єднання гомеопатичних потенцій з олійною основою.

Наприкінці 20-го століття поштовхом для розвитку гомеопатичної ароматерапії став успішний тандем українського лікаря, к.м.н. Dr Katerina Tsvietkova та південноафриканського ароматерапевта Lilian Terry, які поєднали 3 основні її складові: гомеопатичні потенції, ефірні олії та рослинні олії-носії або базові олії. В процесі лабораторних і клінічних досліджень був отриманий блискучий за своєю косметичною і оздоровчою активністю результат, що свідчив про позитивний вплив гомеопатичних аромаолій не лише на шкіру, але й на весь організм людини.

 

Як пояснити дивовижну синергію натуральних ефірних олій і гомеопатичних потенцій? Активність обох складових наростає зі збільшенням температури. Внутрішня температура тіла, що перевищує зовнішню (шкірну) на 1°С, сприяє швидкому проникненню ефірних олій і гомеопатичних потенцій всередину організму. Роль базової олії, в свою чергу, полягає в пом'якшенні, зволоженні та підтримці гарного тонусу шкіри.


Після 20-років успішної роботи на ринках багатьох країн (зокрема, ПАР, ОАЕ, Сінгапуру, Великобританії) нарешті продукція гомеопатичної ароматерапії з’явилась в Україні.

 

IMG_2553.jpeg
Чаша Ягоды
IMG_1477.jpeg

АВТОР РЕЦЕПТУРИ ПРОДУКЦІЇ KTS HEALTH LINE

ЛІКАР к.м.н. ЦВЄТКОВА КАТЕРИНА ВІКТОРІВНА

Катерина Цвєткова - кандидат медичних наук, практикуючий лікар-пульмонолог з понад 30-тирічним практичним досвідом.

Член Міжнародної Медичної Ліги гомеопатів, Асоціації гомеопатів України та ПАР.

Авторка понад 30-ти наукових і клінічних статей та власниця авторського свідоцтва на техніку діафрагмального дихання 

«Vital Energy" та техніку покращення  тонусу мімічних м'язів обличчя "Uplifting facial mimic exercises". 

Розробниця продуктів гомеопатичної ароматерапії, що використовуються як масажні та косметичні засоби для краси та здоров'я.

bottom of page