top of page

ПРОДУКЦІЯ

KTS HEATH LINE 

banner_FB_kts2.jpg

НАТУРАЛЬНІ ОЛІЇ ДЛЯ ТІЛА ТА ОБЛИЧЧЯ З АКТИВНОЮ ДІЄЮ

Натуральні косметичні олії KTS Health line Homeopathic Aromatherapy by DR. K.TSVIETKOVA створені на основі інноваційного поєднання ароматерапії та гомеопатії. 

 

Унікальний лікарський досвід дозволив створити ефективні натуральні засоби з активною оздоровчою дією. Наші олії призначені для щоденного догляду за тілом та обличчям, а також професійного використання масажистами і косметологами. 

Продукція містить тільки якісні природні компоненти: рослинні олії холодного віджиму,  композиції натуральних ефірних олій та гомеопатичні комплекси, професійно підібрані лікарем К. Цвєтковою. У наших формулах повністю відсутні токсичні консерванти, хімічні барвники та штучні ароматизатори.

 

Виготовлені в умовах належної виробничої практики олії KTS Health line відповідають найвищим стандартам якості, що підтверджується сертифікатом якості виробника, висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи та вдячними відгуками споживачів.

AGEBIT (ЕЙДЖБІТ)

Agebit new.jpg

Олія з активною регенеруючою та зволожуючою дією (комплекс гомеопатичної ароматерапії для щоденного домашнього догляду за шкірою обличчя і тіла).

Склад: олія розторопші, олія з вишневих кісточок, олія маку, ефірні олії іланг-ілангу, вербени лимонної, римської ромашки, гомеопатична композиція.

Основні переваги: глибоке зволоження шкіри, стимуляція репродукції колагену й еластину.

ASTMABIT (АСТМАБІТ)

fb1b5ca5-acb1-4392-b664-6e446e6691c9.jfi

Олія з активною муколітичною дією (комплекс гомеопатичної ароматерапії для грудини при кашлі).

Склад: олія з насіння шипшини, олія кедрова, олія гірчична, ефірні олії нійолі, камфорна олія, гомеопатична композиція.

Основні переваги: ефективна допомога при застуді, кашлі, подразненні верхніх дихальних шляхів.

FLUBIT (ФЛЮБІТ)

1a529966-1421-497d-9334-5e5d3eae49a2.jfi

Олія з активною противірусною дією (комплекс гомеопатичної ароматерапії для носа для профілактики вірусних захворювань) 

Склад: олія з зародків пшениці, олія рижієва, олія амарантова, ефірні олії лемонграсу, кориці, римської ромашки, гомеопатична композиція.

Основні переваги: відчутне полегшення дихання, покращення стану захисного мукозного стану слизових оболонок носа, запобігання поширенню вірусів.

SINOBIT (СИНОБІТ)

3449bfcb-065f-420f-afb1-752cccdd723c.jfi

Олія з активною протизапальною дією (комплекс гомеопатичної ароматерапії для носа при нежиті).

Склад: олія з насіння шипшини, олія чорного кмину, ефірні олії лемонграсу, чайного дерева, гомеопатична композиція.

Основні переваги: ефективна допомога при запаленнях носа, профілпктика розростання аденоїдів та поліпів носа у дітей та дорослих.

STRESSBIT (СТРЕСБІТ)

STRESSBIT - 30mll_микс.jpg

Олія з активною антистресовою дією (комплекс гомеопатичної ароматерапії для щоденного розслабляючого догляду за шкірою тіла).

Склад: олія розторопші, олія з вишневих кісточок, олія амарантова, ефірні олії вербени, іланг-ілангу, гомеопатична композиція.

Основні переваги: відновлення сил при психоемоційній перевтомі, покращення настрою, відновлення енергетичного балансу наприкінці дня.

CIRCULA (ЦИРКУЛА)

779a0dca-b1a1-48a1-b53c-66c4ec8e2565.jfi

Олія з активною стимулюючою дією на кровообіг, що чудово заряджає організм енергією (комплекс гомеопатичної ароматерапії для загального масажу тіла та щоденного домашнього догляду за шкірою тіла).

Склад: олія розторопші, олія гірчична, олія з вишневих кісточок, ефірні олії вербени,
чайного дерева, м’яти перцевої, чорного перцю, гомеопатична композиція.

Основні переваги: відмінні зволожувальні та зігріваючі властивості, істотне покращення кровообігу.

SOMNIA (СОМНІЯ)

SOMNIA - 30ml_микс.jpg

Олія з активною заспокійливою дією (комплекс гомеопатичної ароматерапії для покращення сну та щоденного домашнього догляду за шкірою тіла).

Склад: олія розторопші, олія з вишневих кісточок, олія з насіння маку, ефірні олії лаванди, ромашки римської, іланг-ілангу, сосни, гомеопатична композиція.

Основні переваги: відновлення енергії та життєвих сил, безпечна допомога при розладах сну, у тому числі у дітей.

TRAUMABIT (ТРАВМАБІТ)

Traumabit 100 ml.jpeg

Олія з активною протизапальною дією для опорно-рухового апарату (комплекс гомеопатичної ароматерапії при травмах і запаленнях м'язів, суглобів, зв'язок і хребетного стовпа).

Склад: олія розторопші, олія амарантова, олія гірчична, олія з насіння маку, ефірні олії
камфори, ялини сріблястої, імбиру, лайму, гомеопатична композиція.

Основні переваги: зменшує посттравматичні болі, нормалізує циркуляцію крові, сприяє активності м'язів та рухливості суглобів.

AGEBIT B (ЕЙДЖБІТ Бі)

Agebit B 30 ml.jpeg

Олія для обличчя від зморшок з активною регенеруючою, зволожувальною та тонізуючою дією (комплекс гомеопатичної ароматерапії для щоденного домашнього догляду за шкірою обличчя і тіла).

Склад: олія розторопші, олія з вишневих кісточок, олія маку, ефірні олії лемонграсу, пальмарози, шавлії мускатної, гомеопатичний препарат Botullinum 4СН.

Основні переваги: ефективно розгладжує мімічні зморшки, активно протидіє їх формуванню, запобігає віковим змінам шкіри, омолоджує та підтягує шкіру.  

CELLUBIT (ЦЕЛЛЮБІТ)

cellubit.webp

Олія з активною антицелюлітною дією (комплекс гомеопатичної ароматерапії для проведення курсів антицелюлітного масажу, а також щоденного догляду за тілом та антицелюлітного самомасажу).

Склад: олія розторопші, олія амарантова, олія гірчична, ефірні олії
ілан-ілангу, вербени, пальмарози, гомеопатична композиція.

Основні переваги: інтенсивне зволоження, підтягнення шкіри, схуднення в місцях утворення целюліту.

За статистикою, 95% професійних масажистів у своїй роботі використовують спеціальні масажні олії. Вони сприяють гарному ковзанню рук, захищають шкіру, відкривають пори, позитивно впливають на стан епідермісу, підвищують ефективність процедури. Але дуже важливо обрати дійсно якісний засіб, який не нашкодить, адже косметичні засоби, виготовлені з використанням хімічних речовин, можуть викликати роздратування шкіри, алергічні реакції, сприяти попаданню шкідливих речовин в організм. Тому найкращий варіант – купити масажну олію для тіла, виготовлену з натуральних рослинних екстрактів. Вона підходить для всіх типів шкіри і володіє безліччю додаткових цілющих властивостей, важливих  переваг.

Натуральне масло для тіла: властивості, вплив на організм

 

Натуральна косметична олія включає лише натуральні інгредієнти:  кісточки плодів та самі плоди, екстракти рослин, їх насіння, якісні натуральні ефірні олії. Тобто тільки те, що дарує нам природа. Саме тому професійні масажисти обирають саме натуральні, органічні продукти. 

 

Їхні переваги:

  • Екологічно чисті, абсолютно безпечні, гіпоалергенні засоби (за винятком індивідуальної чутливості організму до певного інгредієнту, зокрема ефірних олій);

  • Вони посилюють ефект від власне процедури, мануальних технік цілющими властивостями аромотерапії;

  • В залежності від складу та інгредієнтів, натуральна масажна олія для тіла має протизапальну, антистресову, детоксикуючу, регенеруючу, зволожуючу, стимулюючу дію;

  • Мають доволі сильний енергетичний та психологічний ефект.

 

Авторська косметична олія: секретні рецепти для краси і здоров’я

 

Автор рецептури наших олій – Катерина Вікторівна Цвєткова, досвідчений лікар - пульмонолог, практикуючий гомеопат, кандидат медичних наук. Більше 30 років свого життя вона присвятила дослідженню особливостей дії гомеопатичних препаратів, окремо досліджувала цілющі властивості рослинних екстрактів та ефірних олій. Вони стали основою наукових та клінічних досліджень, публікацій у провідних наукових виданнях світу, а головне – лягли в основу рецептур авторських масажних олій.


Масажні олії KTS HEALTH LINE, розроблені за особливими рецептами by DR. K.TSVIETKOVA, є високоефективними косметичними засобами, що поєднують силу ароматерапії та гомеопатії. Так, олія для шкіри обличчя AGEBIT має активну зволожуючу дію. Її склад відновлює живлення клітин епідермісу, підтримує тонус шкіри, сприяє відновленню здорового вигляду шкіри. Олія SINOBIT з протизапальними властивостями допоможе при нежиті. Якщо ви важко працюєте, перебуваєте у хронічному стресі, багато часу проводите у сидячому положенні за комп’ютером, вам варто обрати засіб STRESSBIT. Він має антистресові властивості,  його використання сприятиме максимальному релаксу, буквально дозволить вам «скинути» із плечей щоденні турботи, втому. Це лише незначна частина продуктів із лінійки масажних олій із інтернет-магазину KTS HEALTH LINE. 

Усі продукти за авторською рецептурою by DR. K.TSVIETKOVA можуть застосовуватись для щоденного догляду за шкірою. У наших формулах відсутні токсичні консерванти, хімічні барвники та штучні ароматизатори. Засоби не мають вікових обмежень. Єдиним застереженням може бути індивідуальна непереносимість конкретних ефірних олій.

Кому потрібні натуральні продукти для масажу?

 

В першу чергу масажна олія для тіла та обличчя необхідна професійним масажистам. Ми працюємо як зі спеціалізованими компаніями, масажними салонами, спа-центрами, так і з індивідуальними спеціалістами. Для СПА-салонів та естетичних оздоровчих центрів у нас є привабливі пропозиції при замовленні великих партій якісних засобів по догляду за шкірою.

 

Крім цього, всі представлені засоби чудово підходять та рекомендуються для щоденного домашнього застосування.

Зокрема, нанесіть кілька крапель натуральної рослинної олії Agebit на обличчя, розітріть легкими круговими рухами, і ваша шкіра довго буде зберігати свою красу і молодість. Цей засіб містить комплекс зволожуючої, відновлюючої дії, яку дарують органічні компоненти вишневої кісточки і маку, іланг-ілангу, лимонної вербени, римської ромашки. 

 

Регулярне застосування противірусного засобу для носа Flubit допоможе захистити слизову від потрапляння вірусів, що є особливо важливим в нинішній складний за епідеміологічними показниками період. 

При перших симптомах захворювань бронхо-легеневої системи та нав’язливому кашлі застосовуйте засіб з активною муколітичною дією Astmabit. 

 

Проблеми зі сном у дорослих та дітей покликаний подолати спеціальний заспокійливий засіб Somnia.

Ми впевнені, що з наших лінійок масажних олій гомеопатичної ароматерапії з косметичним та лікувальним ефектом кожен зможе обрати для себе улюблені та корисні засоби.

Від чого залежить ціна на масло для масажу?

 

Об’єктивно вартість авторської продукції залежить від кількох факторів:

 

  • Використання рідкісних екстрактів, ефірних олій – приміром, рослин, які входять до Червоної Книги, ростуть високо в горах, їх важко дістати;

  • Обсягу флакону – великі ємності, звісно, є більш економними;

  • Кількості інгредієнтів в рецептурі.


Натуральна косметика KTS HEALTH LINE характеризується чесною демократичною ціною, коли споживачу не доводиться переплачувати за відомий бренд, рекламу.

 

Купити натуральне масло для масажу в інтернет-магазині HEALTH LINE

 

Купити олії найвищої якості за адекватною ціною можна в інтернет-магазині www.ktshealthline.com чи замовити продукцію за телефонами з доставкою по Україні. Є складнощі у доборі конкретних позицій? Ми надамо докладну консультацію, розкажемо про особливості кожного засобу, допоможемо обрати найкращий варіант для всіх типів шкіри і вирішення конкретних проблем зі здоров’ям. Адже масаж і правильний домашній догляд -  це більше, ніж приємна процедура. Це ваше гарне самопочуття і довголіття. 

 

Бажаємо Вам бути здоровими.

bottom of page